31 maj 2013

Darmowe Katalogi 2013!

W tej notce postanowiłam umieścić kilka adresów do stron, na których możecie za darmo zamówić przeróżne katalogi i przewodniki  na 2013 rok :) Pamiętajcie, aby zamawiać te magazyny, które są wam naprawdę potrzebne, bo moim zdaniem bez sensu jest zamawianie nieprzydatnej makulatury :)

1. Przewodnik turystyczny i mapa Fort Mayers & Sanibel USA

 
 
Przewodnik opracowany przez światową markę wśród przewodników – „lonely planet”.  W przewodniku (w języku angielskim) znajdziecie przepiękne ilustracje i mapy plaż Fort Mayers i Sanibel. To naprawdę piękne plaże położone nad Zatoką Meksykańską. 
2. Katalog wycieczek dla singli i grup Lato 2013
                                                                                       
katalog Protea Travel Lato 2013 
 
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, może zamówić katalog wycieczek dla Singli i Grup Lato 2013 od firmy Protea Travel. Mnóstwo pięknych zdjęć. Katalog w języku polskim.


3. Katalog pełen inspiracji od BoConcept

 

 Katalog pełen dekoracyjnych inspiracji. Nie wiesz, jak urządzić mieszkanie? Jesteś zainteresowany wyposażeniem wnętrz? Może rozważasz kupno nowego wypoczynku? Już dziś możesz zamówić profesjonalny katalog!

 4. Katalog Okien firmy Internorm


 Z katalogu możemy nie tylko poznać najnowsze produkty w branży ale przede wszystkim zaznajomić się z  najnowszymi technologiami, które firma Internorm wykorzystuje przy produkcji swoich okien.

 5. Travel Portland Magazine 

magazyn travel portland za darmo  

   >ZAMAWIAM!< 

Magazyn Podróżny w sam raz dla osób, które chciały by odwiedzić Portland (USA). Czas oczekiwania na przesyłkę to około 2 tygodni. Dodatkowo otrzymujemy broszurę dla osób o innej orientacji seksualnej. Wszystko w języku angielskim.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz