14 lip 2013

Dzbanek Dafi - moja recenzja.

Nazwa produktu: Dzbanek filtrujący Astra 
Producent: Dafi 
Cena: 65 zł 
Pojemność: 3l 
Kolor: Czarny 
Strona internetowa producenta: http://www.dafi.pl/ 
Informacje o produkcie:
Opływowy i delikatny kształt dzbanka wraz z wysokiej jakości technologią działania tworzą nowoczesny produkt, który w kuchni jest przydatnym wyposażeniem, ale także prawdziwą ozdobą. Ten estetyczny dzbanek jest przede wszystkim funkcjonalnym sprzętem kuchennym skutecznie oczyszczającym wodę z kamienia, chloru, pestycydów, rdzy oraz innych zanieczyszczeń mechanicznych i organicznych. Dzbanek Astra to model uniwersalny, po który może sięgnąć każdy. By lepiej dostosować ten produkt do potrzeb jego użytkowników, stworzone zostały jego dwa typy odpowiadające dwóm różnym modelom wkładów Dafi. 
Moja opinia:
Jestem bardzo zadowolona z tego dzbanka. Woda jest bardzo ważnym składnikiem w życiu każdego człowieka. Używamy jej do parzenia herbaty, kawy, gotowania zup. Jednak niekoniecznie zdajemy sobie sprawę z faktu, że gotowanie nie zawsze usuwa 100% bakterii i grzybów znajdujących się w wodzie. Możemy rozwiązać ten problem z dzbankiem filtrującym Astra od Dafi. Ma on pokrywę z wlewem, dzięki któremu nie musimy zdejmować jej za każdym razem, gdy chcemy napełnić dzbanek. Wkłady są niezwykle wydajne, przeważnie wystarczają one na ok. 200l wody. Ponadto są niezwykle wydajne, ponieważ zapewniają wodzie świeżość nawet do 24h od napełnienia dzbanka. Indykator poinformuje nas, kiedy należy wymienić wkład filtrujący na nowy-mnie jednak nie udało się rozwikłać tajemnicy, ponieważ do teraz nie wiem, co oznacza liczbę, którą wskazuje ;) Ale to nie wina producenta, tylko mojej niekompatybilności :) Bardzo polecam ten produkt wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że piją zdrową i pozbawioną wszelkiego rodzaju bakterii wodę!


Zalety:
+ dostępność 
+ usuwa kamień chlor i inne zanieczyszczenia z wody
+ indykator, czyli czytelny wskaźnik zużycia filtra
+ obecność wlewu (pozwala on napełnić dzbanek bez konieczności zdejmowania pokrywy)
+ duża pojemność
+ wydajność: jeden wkład starczy na około 150-200l wody
+ antybakteryjny wkład zapewnia wodzie świeżość nawet do 24h
+ możliwość mycia w zmywarce (z wyjątkiem pokrywki)
+ dostępny w szerokiej gamie kolorów i modeli
+ łatwy w obsłudze
Wady:
+/- cena: ja po przetestowaniu produktu i przekonaniu się o jego zaletach zakupiłabym go, ale myślę, że ze względów finansowych wiele osób nie będzie w stanie kupić tego dzbanka.

Zdjęcia dzbanka:

Zdjęcie indykatora:

3 komentarze:

 1. Ooo, widzę, że i Ty testowałaś dzbanek :D
  Ja też napisałam już recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. łooo matko.... a czemu tu jest tyle różnych czcionek?! :P:P:P:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpis został już poprawiony ;)

   Pozdrawiam

   Usuń